Email :
info@ozmendamper.com.tr
+90 533 276 25 16
+90 533 631 94 62
+90 553 044 94 62

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


ÖZMEN DAMPER, 1986 yılında Musa Belgemen tarafından küçük bir atölye olarak Konya’da kurulmuştur. Geçen yıllar içinde ÖZMEN DAMPER kendisini sürekli olarak geliştirerek ve sektördeki yenilikleri takip ederek yurt içi ve yurtdışında birbirinden farklı sektörlere yarı römork ve römork ürünleri tedarik etmeye devam etmektedir. Firmamız tüm Dünya’da uluslararası geçerliliği olan araç tip onay belgeriyle üretim yapmaktadır. ÖZMEN DAMPER üretim, satış pazarlama ve satış sonrası hizmetleri süreçlerinin kalitesini IS0 9001-2015 belgeleriyle tescillemiştir.

ÖZMEN DAMPER bugün tescilli BELGEMEN markası ile kendi imkânlarıyla tasarlayıp üretiği Hurda Damperi, Kapaklı Damper, Havuz/Küvet Damperi, Kaya Damperi, Hububat Damperi, Diğer Damper Çeşitleri, Sal Dorse (13.60 m Kuruyük), Kılçık ve Platform Tip Dorse, Konteyner Taşıyıcı Çeşitleri, Lovbed Çeşitleri, Silobas, Akaryakıt Tankeri, LPG Tankeri, Kamyon Üstü Damper çeşitleri ve sektörlere özel tasarım ve çözümleri ile Türkiye pazarına satışlarının yanı sıra bu ürünleri 5 kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. ÖZMEN DAMPER olarak üreteceğimiz ürünlerin ülkemizdeki ve dünyadaki güncel sektörel regülasyon ve yönetmeliklere uygunluğu konusunda hassas davranmaktayız.

Küçük bir atölyeden büyük bir makine parkına doğru sahip olduğumuz büyümenin müşterilere verdiğimiz güvenin ve kaliteden ödün vermememizin bir sonucu olduğuna inanıyoruz. Yakın gelecekte, müşterilerimizden aldığımız güçle, dorse ve damper üretiminde sahip olduğumuz kalite standartlarını devam ettirerek birçok dorse yedek parçasını kendimiz üretmeyi planlıyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, gösterdiğimiz değişimle dorse ve damper imalatında gelecekteki yerimizi şimdiden sağlamlaştırma gayretindeyiz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN !

Instagram      Facebook      YouTube      Linkedin      Twitter